Poster by Andropolis

Plakáty pro radost a potěšení

Akce

VOJTA NAROZKY

VOJTA NAROZKY

Broken Island

Broken Island

Planet Breakz 07

Planet Breakz 07

SOL 2007

SOL 2007

Bassovertek 2007

Bassovertek 2007

Digital Sun 2007

Digital Sun 2007

Statistika

RSS

RSS

Volné texty

Bassovertekk feat Techstep 2007

Víkend 20. až 22. července 2007 byl ve znamení freeteku BASSOVERTEKK feat TECHSTEP. Nádherná louka nedaleko Žamberka u vesničky Kameničná pojmula stovky lidí, kteří se chtěli bavit. A narozdíl například od Cosmictripu nám u Kameničné nepršelo.

O akci jsem se dozvěděl od DJ Ozona, který pracoval v baru Známá firma. Prvotní myšlenky, jak vyřešit termínovou kolizi s komerčním  Cosmictripem, byly zahnány do kouta zhruba týden před akcí. Do světa letěl již koupený lístek na Cosmic a začaly přípravy na Bassovertekk. Předcestovní horečka se rozjela naplno. Již od pondělí jsem se těšil jako malý kluk.

FOTKY: Outdistance

Pořizujeme nezbytné i zbytné věci, o kterých jsme přesvědčení, že se budou hodit. Plachty proti dešti, pití a další vybavení. Nastal pátek a vyrážíme - já a kámoši McDeath a Mára. Další parta vyjela dodávkou a cestu jim pořádně zkomplikovala technická porucha. Nicméně i přes nepřízeň osudu se do Kameničné nakonec dostali.

FOTKY: Kachnitruksi

Na benzínce Esso na hradecké dálnici se setkáváme s Hudym a Sárou. V tandemu pak pokračujeme až do Kameničné. Příjezd splnil mé očekávání. Konečně znovu na free open air akci. Mám je opravdu moc rád :-). Mára s Hudym během chvilky z plachet vytvořili přístřeší proti případné nepřízni počasí. Akce! Řvou režiséři. Já jsem si během toho víkendu taky párkrát zařvat a pískal jak honák krav někde v podhůří Krkonoš. Eastek rules. Všechny tři stage nabídly opravdový nářez.

FOTKY: Misha, Shadowbox

Od pátka do soboty 23:00 jsem si užíval a pak jsem chvilku věnoval odpočinku. Probuzení bylo více než příjemné. U stage Eastek.org jsem potkal "zelenookou" Kaťu. Krásná a příjemná dívka.

FOTKY: Medan, Shadowbox

Nedělní ráno začínalo se zataženou oblohou, ale drummandbassoví bozi nedopustili, aby se na louku u Kameničné snesla byť jedna kapka dešťové vody. Byť se bouřkové mraky hnaly nad Kameničnou jako zběsilé. Přípravy na odjezd probíhaly v klidu a krátce po 14:00 jsem s myšlenkami na Káťu a celý uplynulý víkend usedal netradičně na zadní sedadlo a Mára coby řidič nás odvážel zpět ku Praze. Smutné?

Ne! Naopak. Poslední pohledy na loučku a zbývající účastníky se rázem proměnily v očekávání a pohled do budoucnosti. Tak za rok znovu Bassovertek rules. Díky patří klukům z Easteku, Wintermutovi, Jookymu, Kauerovi, Phakeymu a Ozonovi, a partičce Re.Sound Crew, která se postrala o další dvě stage.

 

Poslední komentáře
26.07.2007 14:40:30: jojo za rok zase dnb mazec!!!smiley${1}
26.07.2007 14:40:20: jojo za rok zase dnb mazec!!!smiley${1}
26.07.2007 14:40:11: jojo za rok zase dnb mazec!!!smiley${1}
 
© Copyright Andropolis 2006-2009. Publikování nebo další šíření obsahu serveru poster.wgz.cz je bez písemného souhlasu autora zakázáno. Kontakt: gautosite@gmail.com