Poster by Andropolis

Plakáty pro radost a potěšení

Akce

VOJTA NAROZKY

VOJTA NAROZKY

Broken Island

Broken Island

Planet Breakz 07

Planet Breakz 07

SOL 2007

SOL 2007

Bassovertek 2007

Bassovertek 2007

Digital Sun 2007

Digital Sun 2007

Statistika

RSS

RSS

Sloupky 24 H

Ztracená učebnice

Jedna z mlhavých vzpomínek na základní školu, která se mi minulý pátek oživila, je ta, že jsem ztrácel věci. Ať to byly přezůvky, sešity, učebnice či klíč od bytu. Ten byl nejčastějším předmětem mého ztrácení.
Vždy se nějak mrštně sesmeknul, byl sundán či v zápalu hry na vojáky odmrštěn neznámo kam. Vysvětlování nepomáhalo. V pátek jsem šel s dcerou Terezkou do kina na krysího kuchaře (Ratatouille).

Dorazili jsme s předstihem, a tak jsme se ve foyer kina nakrátko posadili a já jsem se konečně mohl vypořádat s kynklajícím se pytlíkem s přezůvkami. Rozhodl jsem se učinit přítrž jeho narážení do mé kyčle tím, že jsem jej uvěznil ve školní brašně.

Abych nezbedníkem neponičil učebnici, vyndal jsem ji s tím, že ji tam pak zpět zasunu. Učebnice se v ten moment stala ztracenou, zůstala na stole, zatímco já a Terezka jsme kráčeli do kina. Kdyby paní učitelka věděla, že jsem ten víkend ztratil mnohem víc!


Andrej Poliak, září 2007

Žádné komentáře
 
© Copyright Andropolis 2006-2009. Publikování nebo další šíření obsahu serveru poster.wgz.cz je bez písemného souhlasu autora zakázáno. Kontakt: gautosite@gmail.com