Poster by Andropolis

Plakáty pro radost a potěšení

Akce

VOJTA NAROZKY

VOJTA NAROZKY

Broken Island

Broken Island

Planet Breakz 07

Planet Breakz 07

SOL 2007

SOL 2007

Bassovertek 2007

Bassovertek 2007

Digital Sun 2007

Digital Sun 2007

Statistika

RSS

RSS

Sloupky 24 H

Freetek roku u Kameničné

Uplynulý víkend byl na freeteky, neboli festivaly elektronické hudby, kde se nevybírá vstupné, bohatý. Mediálně nejsledovanější byl ten u Údrče na Karlovarsku. Novinářům neunikla ani soukromá akce na Sokolovsku. Několik stovek lidí se však sjelo také na louku u Kameničné nedaleko Žamberka.
Konal se tu freetek Bassovertek, jemuž vévodilo pódium Eastek Open Air. Právě DJs z Easteku, Wintermute, Jooky, Kauer, Phakey a Ozone, kteří loni oslnili prvním ročníkem freeteku Techstep, se letos pustili ve spolupráci s východočeskou partou Re.Sound Crew do nového projektu.

Kromě nich se několika stovkám lidí představili další skvělí drumandbassoví DJové, jako například Bifidus Aktif, Deadly Viperz (Akira s Anakinem) ze Shadowboxu, Beathowen či neúnavný MC Špína. Od pátku do neděle se u Kameničné odehrál letošní freetek roku.

Tak to vidím já.

Andrej Poliak, červenec 2007

Poslední komentáře
01.08.2007 13:23:55: Andreji diky za pochvalu,o to vice potěši když vim co to bylo za mazec to zorganizovat.Diky lidem kt...
 
© Copyright Andropolis 2006-2009. Publikování nebo další šíření obsahu serveru poster.wgz.cz je bez písemného souhlasu autora zakázáno. Kontakt: gautosite@gmail.com