Poster by Andropolis

Plakáty pro radost a potěšení

Akce

VOJTA NAROZKY

VOJTA NAROZKY

Broken Island

Broken Island

Planet Breakz 07

Planet Breakz 07

SOL 2007

SOL 2007

Bassovertek 2007

Bassovertek 2007

Digital Sun 2007

Digital Sun 2007

Statistika

RSS

RSS

Sloupky 24 H

Čunkování

První z lidovců Jiří Čunek čelí podezření z korupce. Ve svém posledním televizním vystoupení svými zasvěcenými výroky o menšinách naštval nejen je, ale i koaliční partnery ve vládě. Ba co víc, za nešťastná jeho slova označili i spolustraníci a za nepřijatelná prezident.

Pokud trestní stíhání, presumce neviny, je presumce neviny, není dostatečným důvodem k odstoupení, pak za televizní čunkování (vyjádření v televizi, které není určeno divákům, neboť jej nemohou pochopit) by však neměl z vlády jen vyletět, ale premiér Topolánek by ho měl hnát zpátky do Vsetína svinským krokem. A po cestě domů, by občanům za trest své čunkování vysvětloval. Pokud by mu v celostátním referendu většina národa odpustila, pak by se mohl do Prahy vrátit. A aby to státní rozpočet moc nestálo spojil bych to s hlasováním o umístění amerického radaru v Česku. Jen nevím jak by se namíchaly otázky. Např.: Souhlasím s umístěním amerického radaru v Česku a s tím, že Jiří Čunek je rasista, který nepatří do vlády. Nesouhlasím s umístěním radaru v Česku a s tím, že Jiří Čunek je člověk, který dokáže uznat svou chybu. Nebo jinak?

Andrej Poliak, duben 2007

Žádné komentáře
 
© Copyright Andropolis 2006-2009. Publikování nebo další šíření obsahu serveru poster.wgz.cz je bez písemného souhlasu autora zakázáno. Kontakt: gautosite@gmail.com